KONST / Litografier / Färglitografi 15306458
nr 1530 6458
Färglitografi
2 st, Signerad, 150 upplaga. Färglitografi, bildmått: 69x50 cm, yttermått inklusive ram: 86x64 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 mars 2023
kl 19:14:31
25/3 21:25:52
300 kr
27/3 19:04:53